Astir - blaty granitowe, marmur, granit, konglomerat kwarcytowy, kwarcyt naturalny, onyx, trawertyny

Profesjonalne kamieniarstwo budowlane - Warszawa

Naturalny kamień to surowiec często stosowany przez projektantów wnętrz. Pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację, która wyróżnia się elegancją oraz wytrzymałością. Firma ASTIR oferuje profesjonalne usługi w zakresie szeroko pojętego kamieniarstwa budowlanego. Wykonywana przez nas obróbka kamienia naturalnego to usługa najwyższej jakości.

Stosujemy najwyższej jakości naturalne materiały, takie jak marmur, granit, kwarcyt i onyx. Zajmujemy się wykonywaniem kuchennych i łazienkowych blatów granitowych , blatów marmurowych, schodów oraz parapetów. Wieloletnie doświadczenie pracujących u nas kamieniarzy pozwala nam przygotować produkty z kamienia naturalnego tak, by służyły naszym Klientom przez długie lata w nienaruszonym stanie, nawet przy wysokim stopniu eksploatacji.

 

Dlaczego warto zdecydować się na wyroby z naturalnych kamieni?

Granit i marmur to materiały najczęściej wybierane do produkcji wysokiej klasy blatów. Ich największą zaletą jest odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Kamienie te są bardzo twarde, dzięki czemu nie ma obawy, że szybko się pokruszą lub popękają. Granit to kamień naturalny, który sprawdzi się przede wszystkim w kuchni, ponieważ nie ulega zniszczeniu pod wpływem wysokich temperatur czy działania wody. Marmur lepiej stosować w łazienkach. Surowiec ten jest podatny na przebarwienia, jakie mogą powstać wskutek działania soku z cytryny, octu lub innych kwaśnych substancji pojawiających się podczas przyrządzania posiłków.

Istotną rolę w produkcji blatów kamiennych odgrywa także użycie odpowiednich preparatów impregnujących, które dodatkowo podnoszą ich wytrzymałość. W ten sposób kamieniarz zabezpiecza materiał przed szkodliwym działaniem kosmetyków, tłuszczów czy różnego rodzaju środków chemicznych. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kamieniarstwa budowlanego pozwoliło nam wypracować najlepsze metody obróbki kamienia tak, by produkty spełniały wszystkie wymagania naszych Klientów. Wybierając nasze usługi z zakresu kamieniarstwa budowlanego w Warszawie i okolicach, stawiasz na elegancję i najwyższą jakość.

 

Kamieniarstwo budowlane – Indywidualne podejście do każdego zamówienia

W odpowiedzi na różne zapotrzebowania naszych Klientów podchodzimy do każdego zamówienia na produkty z kamienia naturalnego indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że projekty aranżacji wymagają nietuzinkowego podejścia. Dlatego oferujemy naszym Klientom kompleksową realizację kamiennych elementów. Kładziemy nacisk na nieszablonowe rozwiązania, co pozwala stworzyć oryginalne wnętrze. Przed rozpoczęciem realizacji zleceń chcemy jak najwięcej dowiedzieć się o tym, gdzie ma być wykorzystany dany produkt, na jakie obciążanie będzie narażony oraz jaka jest ogólna stylistyka konkretnego pomieszczenia. Oferujemy kamieniarstwo budowlane na najwyższym poziomie.

 

Kamieniarstwo budowlane w Warszawie i okolicach – zakres oferty

Naszym celem jest przedstawienie kompleksowej oferty związanej z obróbką kamienia. Wieloletnia praktyka oraz działalność w branży pozwalają nam ocenić, czego potrzebują nasi Klienci, a przecież to właśnie ich zadowolenie jest dla nas kluczowe. Dlatego zajmujemy się:

  • sprzedażą kamieni i naturalnych kwarcytów,
  • kompleksowymi usługami kamieniarskimi,
  • produkcją i montażem – parapetów, schodów, posadzek, blatów kuchennych oraz łazienkowych, stawianiem kominków od podstaw oraz elewacjami,
  • renowacją oraz konserwacją kamienia,
  • sprzedażą materiałów ściernych,
  • wierceniem otworów w kamieniu,
  • cięciem ceramiki.

 

Obróbka kamienia naturalnego

Oferujemy szeroki wybór kamienia naturalnego, w różnych odcieniach, strukturach i rozmiarach – naszą specjalnością jest kamień naturalny. Warszawa oraz okolice stolicy to obszar naszego działania. Stworzymy dla Cibie niebanalne przestrzenie, w których kamień pełni rolę nie tylko użytkową, ale także artystyczną. Wytrzymałe i odporne blaty zachwycą Cię swoją elegancją. Stwórz oazę spokoju dzięki naszym kamieniom na schody do ogrodu i na taras. Wyjątkowa trwałość materiału połączona z estetyką doda uroku Twojej przestrzeni na świeżym powietrzu. Od minimalistycznych po luksusowe projekty, kamień naturalny doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi, nadając im wyjątkowego charakteru. Kamień naturalny to idealny wybór na wyraziste akcenty w pomieszczeniach, które przyciągną uwagę i dodadzą wyjątkowego klimatu.

 

Kamień naturalny Warszawa i okolice – zapraszamy do kontaktu

 

Nasz zakład zajmujący się kamieniarstwem budowlanym znajduje się na południe od Warszawy, w miejscowości Raszyn-Jaworowa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie formularza. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych usług, dostępnego kamienia naturalnego oraz pomożemy w dobraniu najlepszych rozwiązań dla Państwa domów.

Kamień naturalny w Warszawie cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów. Osoby, które urządzają swoje domy i mieszkania chętnie sięgają po elegancki i solidny kamień naturalny. Materiał znajduje też zastosowanie w lokalach handlowych, usługowych oraz biurach. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!