Astir - marmur, granit, konglomerat kwarcytowy, kwarcyt naturalny, onyx, trawertyny

Warszawa i okolice

Firma ASTIR Zbigniew Duliński rozpoczęła swoją działalność w 1981 roku jako firma rodzinna. Specjalnością zakładu jest szeroko pojęta obróbka kamienia naturalnego, np. marmuru, granitu, kwarcytu, onyxu oraz gresu. Zajmujemy się projektowaniem elementów kamieniarskich oraz przygotowaniem i montażem produktów. Obsługujemy zarówno Klientów prywatnych, jak i instytucje. Wykonujemy parapety, schody, posadzki, blaty kuchenne i łazienkowe, elewacje, kominki od podstaw oraz inne nietypowe usługi tj. wiercenie otworów we wszystkich materiałach budowlanych, cięcie ceramiki (gresów, terakoty, glazury). Na specjalne życzenie sprzedajemy także nieobcinane płyty w dowolnym rozmiarze, które wykorzystywane są w pracach rzemieślniczych. Prezentujemy szeroką gamę materiałów, takich jak: marmury, trawertyny, granity, piaskowce, onyxy w atrakcyjnych kolorach oraz materiały ścierne, kleje i artykuły zabezpieczające.

 

Usługi renowacyjne

Kamień to surowiec wykorzystywany w budownictwie już od wielu wieków. Jako specjaliści w zakresie obróbki kamienia naturalnego jesteśmy w stanie odremontować już istniejące kamienne elementy. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji, impregnacji oraz krystalizacji marmurów oraz granitów. Pomożemy Państwu przy czyszczeniu piaskowców oraz zabezpieczeniu kamiennych elewacji przed osobami, które niszczą powierzchnie poprzez malowanie na murach graffiti. Dzięki temu każdy budynek będzie wyglądał świeżo i elegancko.

 

Nasze osiągnięcia

Ponad 30-letnie doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego pozwoliło nam zdobyć zaufanie Klientów. Świadczy o tym liczba zleceń, do których można zaliczyć między innymi współuczestnictwo w pracach kamieniarskich w Pałacu Ujazdowskim oraz wykonanie renowacji przy budynku Sejmu w latach '80. Prowadziliśmy także zaawansowane prace kamieniarskie w Fabryce Kabli w Ożarowie, gdzie dostarczyliśmy około 2,5 tys.m2. marmuru. Nasz kamień oraz umiejętności zostały także wykorzystane podczas renowacji Biblioteki Narodowej w Warszawie. W trakcie tego przedsięwzięcia zastosowano ok. 2 tys.m2. różnego rodzaju kamieni. Elementy kamienne wykonane przez naszą firmę znajdują się również na kilku Pocztach Polskich w Warszawie.

Firma ASTIR już od wielu lat współpracuje z władzami Miasta Stołecznego, co świadczy o jakości oferowanych przez nas usług. W latach'2000 wykonywaliśmy granitowo-piaskowcowe prace zewnętrzne przy Bibliotece Narodowej oraz częściowe prace marmurowe na terenie Kredyt Banku. Do naszych obowiązków należało: przeprowadzenie renowacji marmurów, wykonanie okładzin marmurowych czy zabezpieczenie elewacji z piaskowca przed graffiti. Uczestniczyliśmy w remoncie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, a także prowadziliśmy prace kamieniarskie na Lotnisku Okęcie ("Etiuda") w Warszawie. W latach 2005-2006 w budynku Sądu Okręgowego w Warszawie przy ulicy Solidarności przeprowadziliśmy wykończenie z granitu golu głównego, wykonaliśmy dekoracje marmurowe okien, parapety oraz elewację ścian wewnętrznych. Kolejny przykład naszej pracy można zobaczyć w teatrze Roma, gdzie w 2013 braliśmy udział w remoncie frontowej elewacji. W 2014 roku pod naszym okiem przeprowadzona została kompleksowa renowacja elewacji budynku Ministerstwa Sprawiedliwości przy ulicy Chopina w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.  Oferujemy między innymi blaty granitowe czy blaty marmurowe.

 

05-090 Raszyn-Jaworowa, ul. Warszawska 14
tel.kom. +48 501 156 836
tel.kom. +48 602 638 659
tel.: +48 (22) 868 34 34
 

e-mail: d.dulinski@astir.pl ; z.dulinski@astir.pl