Konglomerat kwarcytowy

W branży kamieniarskiej szczególną popularnością cieszą się naturalne kamienie, takie jak granit i marmur. Wdrażanie nowoczesnych technologii produkcyjnych stale zmienia jednak rynek, a do wykonywania blatów i innych elementów coraz częściej wykorzystuje się konglomerat kwarcytowy. Jest to mieszanina substancji mineralnych z równie trwałymi dodatkami syntetycznymi. Odpowiednie proporcje składników sprawiają, że konglomerat kwarcytowy to niezwykle trwały i uniwersalny materiał. Ma on podobne właściwości do marmuru i granitu, jednak jest dużo lżejszy, tańszy oraz łatwiejszy w obróbce. Można z niego wykonać blaty kuchenne i łazienkowe, które idealnie nadają się do codziennej eksploatacji, nie tracąc swoich właściwości i pierwotnego wyglądu przez wiele lat.

 

Konglomerat kwarcytowy – Warszawa

W swojej pracy wykorzystujemy różnorodne materiały, w zależności od preferencji naszych klientów oraz efektu, jaki chcą uzyskać. Konglomerat kwarcytowy – ze względu na swoje właściwości – jest łatwy w użytkowaniu i sprawdzi się w każdym wnętrzu. Konglomerat kwarcytowy charakteryzuje się:

Dużą zaletą jest też estetyczny wygląd i wysoki połysk oraz możliwość doboru dowolnego koloru.
Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu, który mieści się na terenie miasta Warszawa. Zaprezentujemy Państwu dotychczasowe realizacje oraz dostępne wzory konglomeratu.

 

 

Arktyka
Bianco Puro
Bologna
Brasilia
Crystal White
Etna
Grigio
Heban
Korynt
Kreta
Mokka
Nero Intenso
Pure Black
Tarent
Toskania
Vega
Bianco Papiro
Zenith
Istria
Florence
Sand White
Atena
Helsinki
Aosta
Itaca
Apulia
Virginia
Vittoria White
Lyskamm
Vermont
Rodi
Sabbia Beige
Miami
Corda
Yemen
Cinder Grey