Gres to niezwykle trwały materiał, który składa się z mieszaniny piasku kwarcowego, gliny i skalenia. Wykorzystywany jest przede wszystkim do produkcji płytek, które nadają się do wielu zastosowań. Wykazuje on właściwości mrozo- oraz wodoodporne i nie jest podatny na uszkodzenia czy pęknięcia, co zawdzięcza specjalnej obróbce w trakcie procesu produkcji. Tak wysoka trwałość wymaga specjalnych narzędzi, aby płytki gresowe dociąć i dopasować tym samym do konkretnych potrzeb. Nasza firma dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać cięcie gresu bez narażenia go na uszkodzenia.

cięcie gresu warszawa

Cięcie gresu – Warszawa

Ze względu na swoje właściwości, płytki gresowe są niezwykle ciężkie w obróbce. Cięcie gresu wymaga więc nie tylko precyzji, ale także zachowania szczególnej ostrożności. Nasz zakład kamieniarski wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne metody obróbki, które pozwalają uzyskać pożądany kształt pytek oraz dodatkowych odwiertów. Cięcie gresu to nie tylko dopasowanie płytek do wymaganych rozmiarów, ale także wykonanie:

Oferujemy cięcie gresu oraz innych materiałów takich jak konglomerat kwarcytowy – tak, aby dopasować płytki do konkretnych potrzeb projektowych. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa, gdzie mieści się nasza główna siedziba. Wykonamy dla Państwa cięcie gresu, wykorzystując przy tym metody, które są jednocześnie szybkie, precyzyjne oraz bezpieczne dla płytek. Jesteśmy otwarci na realizację nawet nietypowych zleceń dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.