Cięcie gresu

Cięcie gresu i glazury – Warszawa

Specjalizujemy się także w cięciu gresu oraz glazury. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn umożliwiających pracę z każdym rodzajem i rozmiarem płytek. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować glazurę do każdego, nawet najbardziej zaawansowanego i trudnego do wykonania projektu, jaki przedstawią nam Klienci. Podejmiemy się cięcia nie tylko gresu, lecz także płytek z terakoty oraz klinkieru. Realizujemy zlecenia do domów prywatnych, firm i obiektów użyteczności publicznej, gdzie potrzebna jest znacznie większa liczba obrobionego materiału. Zapraszamy do kontaktu również osoby, które chcą wykonać cięcie glazury – niezwykle delikatnego materiału, który wymaga właściwej precyzji.

 

Cięcie gresu w Warszawie

Usługi związane z obróbką kamienia należy zlecić specjalistom. Realizują oni cięcie gresu w Warszawie na indywidualne zamówienie klientów. Polecamy współpracę z nami – jesteśmy firmą rzetelną i gotową do realizowania różnych zadań. Korzystamy z nowoczesnych i wydajnych maszyn, dlatego cięcie gresu przebiega sprawnie i bez żadnych zakłóceń.

 

Precyzyjne docinanie płytek

Aby dobrze wykonać projekt, należy bardzo dokładnie przyciąć surowiec. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy z ułożeniem konkretnego wzoru. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że na naszą pracę wpływa między innymi zastosowanie najlepszego sprzętu. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystywać najnowocześniejsze zdobycze technologii, które pomogą nam zmienić kształt różnych płytek przy maksymalnym zachowaniu precyzji. Oferujemy przycinanie glazury przy użyciu tarczy diamentowej. Dopasowywanie poszczególnych elementów do projektu może odbywać się w dwóch wersjach: na sucho oraz na mokro. Zastosowane metody, urządzenia, umiejętności oraz wiedza pozwalają nam zrealizować każde zlecenie na najwyższym poziomie, o czym świadczy powiększające się grono zadowolonych Klientów.

 

Cięcie glazury – Warszawa

Precyzyjne wzory, nierzadko drobne powierzchnie płytek sprawiają, że cięcie glazury musi zostać wykonane bardzo precyzyjnie. Aby uniknąć braku możliwości dopasowania poszczególnych elementów do siebie, konieczne jest wykorzystanie dobrej jakości sprzętu. Nieumiejętne cięcie glazury lub korzystanie ze starych maszyn może prowadzić również do powstania dużej ilości odpadów, a tym samym zwiększą się koszty remontu lub budowy – szczególnie w przypadku specjalnych kolekcji, które wyprodukowane są tylko i wyłącznie w limitowanym nakładzie sztuk. Zachęcamy zatem do kontaktu – gwarantujemy, że nasze usługi będą równie precyzyjne, jak nasze cięcie.

 

Dlaczego warto zlecić cięcie płytek profesjonalistom?

Obróbka płytek wbrew pozorom nie należy do łatwych zadań. Nieumiejętne korzystanie ze sprzętu może sprawić, że część produktów nie będzie się nadawała do użycia. Dlatego warto skorzystać z fachowej pomocy. Specjaliści uporają się nawet z większą ilością materiału do obróbki szybciej, a tym samym wszystkie prace remontowe zakończa się terminowo. Dodatkowo nie trzeba inwestować w profesjonalny sprzęt, który później wymaga konserwacji i przestrzeni do magazynowania. Dokładna wiedza dotycząca obsługi maszyn pozwala także zachować maksymalny stopień bezpieczeństwa podczas cięcia glazury.

Gres to niezwykle trwały materiał, który składa się z mieszaniny piasku kwarcowego, gliny i skalenia. Wykorzystywany jest przede wszystkim do produkcji płytek, które nadają się do wielu zastosowań. Wykazuje on właściwości mrozo- oraz wodoodporne i nie jest podatny na uszkodzenia czy pęknięcia, co zawdzięcza specjalnej obróbce w trakcie procesu produkcji. Tak wysoka trwałość wymaga specjalnych narzędzi, aby płytki gresowe dociąć i dopasować tym samym do konkretnych potrzeb. Nasza firma dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać cięcie gresu bez narażenia go na uszkodzenia.

cięcie gresu Warszawa

Ze względu na swoje właściwości, płytki gresowe są niezwykle ciężkie w obróbce. Cięcie gresu wymaga więc nie tylko precyzji, ale także zachowania szczególnej ostrożności. Nasz zakład kamieniarski wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne metody obróbki, które pozwalają uzyskać pożądany kształt pytek oraz dodatkowych odwiertów. Cięcie gresu to nie tylko dopasowanie płytek do wymaganych rozmiarów, ale także wykonanie:

Oferujemy cięcie gresu oraz innych materiałów takich jak konglomerat kwarcytowy – tak, aby dopasować płytki do konkretnych potrzeb projektowych. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa, gdzie mieści się nasza główna siedziba. Wykonamy dla Państwa cięcie gresu, wykorzystując przy tym metody, które są jednocześnie szybkie, precyzyjne oraz bezpieczne dla płytek. Jesteśmy otwarci na realizację nawet nietypowych zleceń dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.