Blaty łazienkowe marmurowe, Marmur

Kupujesz dom lub mieszkanie i zastanawiasz się nad jego urządzeniem, które zagwarantuje Ci wrażenie elegancji, a zarazem będzie bardzo praktyczne? Zdecyduj się na marmur – kamień, który zyskał miano wyjątkowego piękna i szlachetności godnej największych władców.

Marmur – kamień doceniany od wieków

Marmur to kamień naturalny, który od tysiącleci wykorzystywany był w budownictwie i wystroju wnętrz, a traktowany jako wyjątkowo piękny i szlachetny stanowił ozdobę najwspanialszych domów. Dziś jest już popularnym materiałem na blaty kuchenne, łazienkowe i płytki ścienne, dodając ekskluzywności każdemu wnętrzu.

Wybierając blaty marmurowe do swoich wnętrz sprawisz, że będą one wyjątkowo piękne, a naturalne walory kamienia dodadzą im wykwintności i elegancji.

Trwałe blaty do łazienek


Marmur jest kamieniem o nieco większej wrażliwości na takie czynniki, jak wchłanianie barwników, zarysowania czy tłuszcze, dlatego wymaga bardzo starannej impregnacji. Szczególnie pięknie zaprezentuje się w łazience, doskonale znosząc panujące w niej warunki. Jeśli mieszkasz na terenie miasta Warszawa zamów blaty w naszej firmie, a przygotujemy je dla Ciebie zgodnie z projektem i starannie zaimpregnujemy.

Łazienka w kolorach tęczy

Blaty łazienkowe marmurowe wcale nie muszą być białe, bowiem wbrew powszechnej opinii ten wyjątkowy kamień dostępny jest w dziesiątkach rozmaitych kolorów, wzorów i odcieni. Wybierz ciemny Golden Brown, który stworzy piękne dopełnienie jasnej armatury, albo zdecyduj się na bajecznie kolorowy Breccia Pernice, a sprawisz, że łazienka rozkwitnie kolorami tęczy.

Marzysz o eleganckiej łazience z marmurowym blatem? Przygotuj wymiary, a wykonamy je dla Ciebie!

  

 

Alba Chiara
Arabescato Orobico
Arabescato Orobico
Asia Gold / Indigo Gold
Astir Crystalina
Bianco Carrara
Bianco Sivec
Beige Light
Breccia Pernice
Breccia Oniciata / Damascata
Breccia Sarda / Daino Reale
Breche De Vendome (Benou)
Chandon Rouge
Crema Culp
Crema Marfil
Crema Nuova
Drama Green
Drama White
Emperador Dark
Emperador Light
Giallo Atlantide
Golden Brown
Golden Spider
Green Tinos
Indus Gold
Irish Connemarble Green
Joanina Beige
Jura Beige / Gold Limestone
Kavala Beige
Kyknos White
Nestos Line Rose
Nestos White Cloudy
Nestos White Golden
Perlino Bianco
Pirgos
Polaris White