Konglomerat kwarcytowy

Konglomerat kwarcytowy TechniStone Konglomerat kwarcytowy SiQuartz

Konglomerat kwarcytowy

Chcąc stworzyć szeroką ofertę usług kamieniarskich, korzystamy także z innych surowców. Obok blatów marmurowych  i granitowych mogą Państwo zamówić produkty wykonane z konglomeratu kwarcytowego. Materiał ten cieszy się coraz większą popularnością głównie ze względu na swoją wytrzymałość. Pozyskuje się go po połączeniu substancji mineralnych z równie trwałymi dodatkami syntetycznymi. Można z niego produkować blaty do kuchni, łazienki w domach prywatnych i miejscach użyteczności publicznej. Takie wykończenie dobrze współgrają z innymi elementami dekoracyjnymi, które wykonujemy np. z trawertyn i onyxu .

Właściwości tworzywa

Do najważniejszych dodatków konglomeratu kwarcytowego należą żywica oraz jony srebrne. To właśnie ten drugi element sprawia, że surowiec ma właściwości antybakteryjne. W związku z tym często wykorzystywany jest do produkcji armatury sanitarnej oraz blatów kuchennych w pensjonatach, szpitalach, restauracjach, hotelach czy urzędach. Sposób wytwarzania oraz odpowiednie proporcje składników sprawiają, że konglomerat kwarcytowy wyróżnia się solidnością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury, ścieranie czy negatywne działanie środków chemicznych.

Blaty z konglomeratu kwarcytowego

Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów blatów wykonanych z konglomeratu. Dużymi zaletami produktów są:  estetyczny wygląd, wysoki połysk oraz możliwość doboru dowolnej barwy, dzięki czemu blaty pasują do każdego wnętrza. Wytrzymują nawet większy ucisk, co sprawia, że trudno je uszkodzić.  Blaty z konglomeratu można w bardzo prosty sposób utrzymać w czystości. Wyróżniają się także minimalnym stopniem chłodności, co sprawia, że przyjemniej się z nich korzysta. Wszystkie zamówienia możemy zrealizować według Państwa projektu. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia. Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu, który mieści się na terenie miasta Warszawa. Zaprezentujemy Państwu dotychczasowe realizacje oraz dostępne wzory konglomeratu.

Konglomerat kwarcytowy – Warszawa

Naszym klientom polecamy blaty i inne wyroby z konglomeratu kwarcytowego. W Warszawie jesteśmy firmą, która projektuje i wykonuje produkty o wysokiej estetyce oraz trwałości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i dotychczasowymi realizacjami – na pewno Cię zainspirują i przekonają o jakości, jaką oferujemy. Serdecznie zapraszamy do współpracy, jeśli szukasz niezawodnego konglomeratu kwarcytowego w Warszawie oraz okolicach.