Cięcie gresu

Specjalizujemy się także w cięciu gresu oraz glazury. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn umożliwiających pracę z każdym rodzajem i rozmiarem płytek. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować glazurę do każdego, nawet najbardziej zaawansowanego i trudnego do wykonania projektu, jaki przedstawią nam Klienci. Podejmiemy się cięcia nie tylko gresu, lecz także płytek z terakoty oraz klinkieru. Realizujemy zlecenia do domów prywatnych, firm i obiektów użyteczności publicznej, gdzie potrzebna jest znacznie większa liczba obrobionego materiału.

 

Precyzyjne docinanie płytek

Aby dobrze wykonać projekt, należy bardzo dokładnie przyciąć surowiec. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy z ułożeniem konkretnego wzoru. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że na naszą pracę wpływa między innymi zastosowanie najlepszego sprzętu. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystywać najnowocześniejsze zdobycze technologii, które pomogą nam zmienić kształt różnych płytek przy maksymalnym zachowaniu precyzji. Oferujemy przycinanie glazury przy użyciu tarczy diamentowej. Dopasowywanie poszczególnych elementów do projektu może odbywać się w dwóch wersjach: na sucho oraz na mokro. Zastosowane metody, urządzenia, umiejętności oraz wiedza pozwalają nam zrealizować każde zlecenie na najwyższym poziomie, o czym świadczy powiększające się grono zadowolonych Klientów.

 

Dlaczego warto zlecić cięcie płytek profesjonalistom?

Obróbka płytek wbrew pozorom nie należy do łatwych zadań. Nieumiejętne korzystanie ze sprzętu może sprawić, że część produktów nie będzie się nadawała do użycia. Dlatego warto skorzystać z fachowej pomocy. Specjaliści uporają się nawet z większą ilością materiału do obróbki szybciej, a tym samym wszystkie prace remontowe zakończa się terminowo. Dodatkowo nie trzeba inwestować w profesjonalny sprzęt, który później wymaga konserwacji i przestrzeni do magazynowania. Dokładna wiedza dotycząca obsługi maszyn pozwala także zachować maksymalny stopień bezpieczeństwa podczas cięcia glazury.